Зазвичай думають, що січень — час розслаблення і довгої святкової паузи. Тільки не для нас 🙂 Як завжди, ми наполегливо працювали, щоб потішити вас корисними оновленнями. Тож з січня в Ringostat з’явився звіт «Дзвінки у реальному часі». Користувачам з Польщі і Болгарії тепер простіше звертатися до нас у Telegram. А інтеграція з Hubspot стала більш «розумною». Про ці і інші оновлення — у статті.
Звіт «Дзвінки у реальному часі»
В Ringostat з’явився звіт, в якому можна подивитися дані про дзвінки, що відбуваються саме зараз. Зверху звіту знаходиться загальна вибірка.Тут можна побачити, скільки:
- дзвінків відбувається саме зараз;
- очікує відповіді;
- вхідних дзвінків;
- менеджерів зараз розмовляє.
Нижче є статистика по кожному виклику, яка показує
- тип дзвінка;
- хто з менеджерів спілкується з клієнтом;
- відділ;
- статус;
- номер клієнта;
- номер компанії, на який подзвонив користувач;
- час очікування;
- тривалість розмови;
- схема переадресації.
Звіт можна дивитись по кожному відділу окремо. Для цього є фільтр по відділам.
Такий звіт допоможе керівникам відділів продажів одразу реагувати на важливі події. А не виправляти їх наслідки вже потім.
Навіщо використовувати звіт «Дзвінки у реальному часі»
- Вчасно помітити аномально довгі розмови чи тривалий час очікування. Це допоможе уникнути ситуацій, коли менеджери надто відволікаються на сторонні теми під час розмови. Або не вміють повернути розмову в потрібне русло — якщо подзвонив надто балакучий клієнт. Також ви помітите, якщо менеджери довго тримають клієнтів на лінії.
- Не втратити ліди під час великого навантаження на відділ. Якщо побачите, що усі менеджери відділа постійно розмовляють — до обробки дзвінків можна підключити колег. Наприклад, новачків чи менеджерів інших відділів, які принаймні зможуть записати у CRM питання і дані клієнтів.
- Помітити проблему, якщо у піковий час немає розмов. Наприклад, якщо менеджери «розслабились», коли керівник у відрядженні чи відпустці. Чи якщо у оператора відбувся збій та дзвінки не проходять.
- Зрозуміти, що певні менеджери зараз зайняті. Так ви дізнаєтеся, що їх краще не відволікати, поки співробітники не покладуть слухавку.
Інтеграція Ringostat і CRM Hubspot: створення угоди після замовлення онлайн-форми на сайті
З Ringostat ви можете зв’язати ваш сайт і CRM без втручання програміста. Для цього достатньо увімкнути інтеграцію з формами на вашому сайті. Вона працює за таким принципом:
- клієнт заповнює будь-яку форму на вашому сайті;
- в CRM автоматично створюється угода;
- якщо у вас підключений колтрекінг, до неї підтягуються дані про джерело, канал, кампанію та ключове слово, по яким користувач прийшов на сайт;
- менеджер може максимально швидко передзвонити клієнту — а це визиває вау-ефект, підвищує лояльність і шанси на продаж.
Раніше цей функціонал працював для кількох CRM, а тепер доступний і для інтеграції Ringostat і Hubspot. Увімкнути його можна у налаштуваннях інтеграції, розділ «Сценарії інтеграції»:
Функціонал не просто створює угоди, а діє максимально «розумно», щоб автоматизувати обробку таких онлайн-заявок.
- Спочатку Ringostat шукає за контактними даними користувача, чи немає по ньому вже відкритої угоди.
- Якщо так, то система не створить дубль угоди. А на менеджера, що відповідає за існуючу угоду, буде поставлене завдання.
- Якщо відкритої угоди немає — вона буде створена, і буде призначено відповідального співробітника. Також з форми у відповідні поля CRM підтягнуться усі дані, що клієнт заповнив. Наприклад: ім’я, електронна пошта, номер телефона.
Нові типи правил для вихідного зв’язку
Нагадуємо, що у Ringostat є різноманітні правила налаштування вихідного зв’язку. Тобто, ви можете:
- задати єдиний номер для вихідних дзвінків на певний напрямок: країну або країну + оператора;
- налаштувати єдиний номер для вихідних дзвінків з конкретного SIP-акаунта;
- заборонити вихідні дзвінки з конкретного SIP-акаунта.
Наведемо простий і розповсюджений приклад. Припустимо, компанія має два філіали: в Україні та Польщі. Іноді працівники цих філіалів можуть спілкуватися з клієнтами з обох країн. В такому випадку можна гнучко налаштувати правила, щоб використовувати номер потрібної країни, в залежності від того, хто і куди телефонує. Коли менеджер з території України подзвонить полякам — вони побачать польський номер. А коли українцям — український. Бо під час вихідного дзвінка наша платформа перевіряє, на який напрям телефонує співробітник. І залежно від цього, показує клієнту релевантний номер.
Якщо раніше правила можна було задати тільки для певного SIP-акаунту, або напрямку, то тепер вони стали більш гнучкими.
Щоб побачити налаштування, натисніть Віртуальна АТС — Налаштування вихідного зв’язку та натисніть на кнопку «Нове правило». Після цього ви побачите правила трьох типів.
- Для того, хто дзвонить. Можна обрати, кого буде стосуватися правило: SIP-акаунт, співробітника чи цілого відділа. Тобто не потрібно вказувати кожного менеджера, якщо, наприклад, ви хочете, щоб правило примінялося к усім робітникам відділу логістики.
- За напрямком. Мається на увазі країна чи певний мобільний оператор, на який телефонує менеджер. Тут достатньо вказати телефонний код.
- Комбінований. Дозволяє створювати комплексні правила на основі першого і другого пунктів. Припустимо, якщо для співробітника чи відділу N під час дзвінку на номери lifecell треба показувати клієнтам також номер lifecell.
Ви можете призначити єдиний номер, який буде відображатися при всіх вихідних дзвінках. Це буде особливо у нагоді, якщо у компанії розкручений номер, добре відомий за рахунок реклами. Чи якщо ви не хочете, щоб клієнти бачили номери співробітників.
Польська і болгарська мова для зв’язку з техпідтримкою у Telegram
У Ringostat стає все більше клієнтів з інших країн — зокрема з Болгарії і Польщі. І ми хочемо, щоб ви також могли легко звернутися до нас одразу по кільком каналам:
- в чаті;
- по телефону;
- по електронній пошті;
- в Telegram — цього месенджера і стосується останнє оновлення з нашої статті.
Щоб написати в Telegram технічній підтримці Ringostat, спочатку треба зайти в особистий кабінет нашої платформи і відкрити чат. В ньому буде коротка інструкція різними мовами для старту діалогу.
Отриманий код треба скопіювати і вставити в бот в Telegram — @Ringostatbot. Після чого можна починати спілкування з нашою техпідтримкою.
Всі ці оновлення, як завжди, безкоштовні для наших клієнтів. Підписуйтеся на блог, щоб не упустити нічого нового.