Дайджест оновлень розкаже про покращення звіту про пропущені необроблені дзвінки. Також у Ringostat оновилася база знань з порадами та інструкціями. А ще ми маємо гарну новину для користувачів, які час від часу стикаються з проблемою повільного інтернету.
Оновлення звіту про пропущені необроблені дзвінки
Нагадуємо, що в Ringostat є не тільки стандартний звіт про пропущені виклики, а й вибірка по пропущених необроблених. В неї збираються тільки ті з дзвінків, по яких менеджери так і не передзвонили клієнту. Коли співробітник зв’язується з клієнтом, дзвінок зникає зі звіту — щоб це відбулося, треба поновити сторінку.
Така вибірка корисна одразу з декількох причин.
- Керівнику зручніше контролювати роботу відділу продажів чи кол-центру. Адже він бачить тільки ті виклики, які потребують уваги. І не має перепитувати менеджерів, чи вони вже зв’язалися з упущеними лідами.
- Менеджери можуть швидко помітити та виправити свої недоліки. Коли у співробітника є вільна хвилина, він може переглянути звіт і зателефонувати тим, хто цього чекає.
- Це ідеальна можливість завершити робочий день взагалі без необроблених викликів. Керівник може відкрити такий звіт ввечері і переконатися, що в ньому 0 пропущених дзвінків. Або нагадати менеджерам виправити ситуацію.
І ось у жовтні ми випустили одразу два оновлення, щоб звіт був ще більш корисний та зручний.
Додаткові параметри у звіті
Тепер у звіті, окрім стандартних стовпців, з’явилося два нових.
- Пропущених від клієнта. Зрозуміло, що по всіх упущених викликах треба передзвонювати. Але, якщо ви бачите, що клієнт дзвонив вже не раз — цей виклик треба терміново брати в роботу.
- Дата першого невдалого вхідного — за той період, який ви задали для звіту. Це допоможе зрозуміти, як довго користувач вже чекає на те, поки ви зателефонуєте.
Всі ці оновлення допоможуть швидко зрозуміти, кому потрібно передзвонити в першу чергу. Таким чином підвищиться ймовірність, що ви не втратите клієнта, якому не вдалося з вами зв’язатися.
Вдосконалена логіка того, який виклик відображати як необроблений
Уявимо, що клієнт тричі дзвонив у компанію вранці 25, 26 і 27 жовтня. І всі ці рази йому ніхто так і не відповів. А вже ввечері 27 жовтня менеджер побачив це у звіті та набрав клієнта. Раніше у такому випадку зі звіта видалявся б тільки останній необроблений виклик — за 27 жовтня. І якщо б керівник передивлявся б звіт про пропущені необроблені дзвінки, йому б здавалося, що звернення того самого клієнта від 25 та 26 жовтня так і залишилися без відповіді.
Тепер інформація у звіті відображається більш логічно. Якщо менеджер передзвонив на номер, з якого раніше були пропущені виклики, то більш ранні необроблені дзвінки цього клієнта зникають зі звіту.
Оновлена база знань українською мовою
Ringostat з початку свого існування активно веде та поповнює базу знань. В ній описуються можливості, що стосуються колтрекінгу, віртуальної АТС та наскрізної аналітики. Також там є покрокові інструкції з налаштування будь-якого нашого функціоналу. Адже ми надаємо нашим користувачам self service — 98% опцій Ringostat можна керувати самостійно. Але, звісно, наша техпідтримка завжди може все налаштувати за вас 🙂
Тепер інтерфейс нашої бази знань оновився і став набагато «приємнішим» та зручнішим. Також база регулярно поповнюється статтями, що написані українською мовою. А клієнти не з України можуть почитати інструкції іншими мовами.
Зараз база знать розбита на тематичні блоки, а біля кожної статті написано, коли вона була оновлена останнього разу. Усі інструкції пишуть досвідчені спеціалісти нашої техпідтримки, які чітко знають, що за питання та потреби зазвичай виникають у клієнтів Ringostat. Нагадуємо, що у базу знань можна також перейти прямо з особистого кабінету нашої платформи.
Реєстрація для користувачів «повільного» 3G-інтернету
Під час війни та віялового вимкнення світла користувачі з України часто стикаються з тим, що інтернет надто повільний. Також ця проблема знайома мешканцям деяких країн Європи. Через це інформація на деяких сайтах і навіть самі сайти не завантажуються. До жовтня ця проблема була знайома і відвідувачам нашого ресурсу. Під час поганого з’єднання другий крок реєстрації не завантажувався.
Тепер цієї проблеми не існує. Навіть при повільному інтернеті відвідувачі сайту зможуть легко зареєструватися, використовуючи свої акаунти Google та Facebook.